Menu

Wyszukiwanie

 

 Można posłuchać.

KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ

 

 

 

Organizatorzy, którymi są Burmistrz Krasnobrodu, Proboszcz Parafii NNMP w Krasnobrodzie i Krasnobrodzki Dom Kultury serdecznie zapraszają do udziału w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w dniu 11 listopada 2019 roku w Krasnobrodzie.

Rozpoczną się one o godz. 9.00 w Kościele Nawiedzenia NMP programem patriotycznym w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Krasnobrodzie, po którym odprawiona będzie Msza św. w intencji Ojczyzny.

Następnie odbędzie się przemarsz pod pomnik 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, przy którym okolicznościowe przemówienie wygłosi Burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal, a potem delegacje złożą wiązanki.

Dalsza część obchodów będzie miała miejsce w Krasnobrodzkim Domu Kultury. Tam o godz. 14.00 rozpocznie się Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Krasnobrodzie, podczas której radni podejmą uchwałę ws. nadania tytułu „Honorowego Obywatela Gminy Krasnobród” dla ks. prałata Romana Marszalca.

Po sesji, ok. godz. 15.00 rozpocznie się koncert „RADOŚĆ Z NIEPODLEGŁEJ” w wykonaniu lubelskiej wokalistki Moniki Grajewskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich punktach programu.

 

Organizatorzy 

 

 

 

Zegar

Dzisiaj jest

niedziela,
19 września 2021

(262. dzień roku)

Pielgrzymka paraf.

Różaniec Rodziców za Dzieci

RÓŻANIEC RODZICÓW ZA DZIECI

 

 


Statystyki

stat4u

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1401

Prognoza Pogody