Menu

Wyszukiwanie

 

 Można posłuchać.

KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ

W dniu 11 maja 2013 roku w Górecku Kościelnym odbyła się ewangelizacyjna „ Wyprawa Otwartych Oczu”, zorganizowana przez Ruch Światło – Życie Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. Piętnaścioro uczestników pod opieką ks. Tomasza Leńczuka, wraz z innymi uczestnikami wyruszyła z Józefowa o godz. 9.30.

Będąc na szlaku turystycznym podziwialiśmy piękno przyrody i łono natury. Dotarliśmy na miejsce  ok. 11.30, a punktem kulminacyjnym była uroczysta Eucharystia o godz. 12.00 w sanktuarium św. Stanisława, gromadząca dzieci i młodzież. Uroczystą Mszę św. koncelebrowało 12 kapłanów której przewodniczył ks. Jarosław Kędra a słowo wygłosił ks. Mariusz Skakuj. Po uroczystej Eucharystii udaliśmy się na wspólny posiłek. Ok. godz. 14.00 miał miejsce koncert zespołu „ La Palottina”. Tuż przed powrotem udaliśmy się na smaczne lody.

Po dniu pełnym wrażeń, wróciliśmy do naszych domów, dziękując Bogu za to, że mogliśmy dostrzec Chrystusa w pięknie przyrody i dobroć drugiego człowieka, którego nie dostrzegamy na co dzień. 

Monika Kyć

Powrót

Zegar

Dzisiaj jest

poniedziałek,
26 sierpnia 2019

(238. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, XXI Tydzień zwykły
Rok C, I
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Pielgrzymka paraf.

Różaniec za dzieci

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
6003

Statystyki

stat4u

Prognoza Pogody