Menu

Wyszukiwanie

 

 Można posłuchać.

KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ

 

XV Niedziela Zwykła

15.07.2018 r.

 

 

1. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy odpoczywają wśród piękna Roztocza i modlą się z nami. Przypominam niedzielny porządek Mszy Św. w wakacje; godz.8.00; 11.00; 19.30. W Jacni i Potoczku godz.9.30. Codzienna Msza Św. jest sprawowana o godz.18.00. Od 17.30 codziennie jest wystawiony Najświętszy Sakrament – okazja do prywatnej adoracji w ciszy i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

2. Jutro wspomnienie NMP z Góry Karmel w Sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie uroczystość odpustowa ;XII Diecezjalna Pielgrzymka rodzin .

3. We wtorek można zamówic intencje Mszy Św.

4. W każdy piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy koronką i Mszą św. zbiorową  do Bożego Miłosierdzia. Intencje zapisane na kartkach składamy na stoliku pod chórem. Koronkę zaczynamy godz.17.45. Na zakończenie indywidualna adoracja relikwii Św. S. Faustyny.

5. Zachęcamy do zapisów na pieszą pielgrzymkę na Jasna Górę.

6. W przyszła niedzielę po Mszach Św. błogosławieństwo pojazdów ; zbiórka do puszek na srodki transportu dla misjonarzy. 

7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary – są one naszym wkładem w remont koscioła w Potoczku. W minionym tygodniu zakończono prace przy sygnaturce i pokryto fragment dachu.

8. Zachęcamy do lektury tygodnika "Niedziela".

 

 

 

XIV Niedziela Zwykła

08.07.2018 r.

 

 

1. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy odpoczywają wśród piękna Roztocza i modlą się z nami. Przypominam niedzielny porządek Mszy Św. w wakacje; godz.8.00; 11.00; 19.30. W Jacni i Potoczku godz.9.30. Codzienna Msza Św. jest sprawowana o godz.18.00. Od 17.30 codziennie jest wystawiony Najświętszy Sakrament – okazja do prywatnej adoracji w ciszy i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

2. W najbliższą środę oddajemy cześć Św. Benedyktowi patronowi Europy; w czwartek Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, a w piątek Św. Andrzeja Świerada i Benedykta.

3. W każdy piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy koronka i Msza Św. zbiorowa do Bożego Miłosierdzia. Intencje zapisane na kartkach składamy na stoliku pod chórem. Koronkę zaczynamy godz.17.45. Na zakończenie indywidualna adoracja relikwii św. S. Faustyny.

4. Zachęcamy do zapisów na pieszą pielgrzymkę na Jasna Górę.

5. Za tydzień III Nd. Mca. Taca jest naszą comiesięczną cegiełką na fundusz potrzeb naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy o tym pamiętają. Te ofiary pozwalają nam odważyć się na poważny i bardzo kosztowny a konieczny remont kościoła w Potoczku. Trawa ja tam prace. W minionym tygodniu zrekonstruowano drewniana konstrukcje zupełnie zmurszałej sygnaturki. W najbliższym tygodniu będzie okuta blachą.  Prosimy wszystkich by raz w miesiącu systematycznie  pamiętać o sprawach materialnych parafii. Dziękujemy za ofiary indywidualne.

6. Zachęcamy do lektury tygodnika "Niedziela".

 

 

 

XIII Niedziela Zwykła

01.07.2018 r.

 

 

1. Rozpoczynamy wakacje, czas odpoczynku – pozdrawiamy wszystkich, którzy pośród piękna Roztocza zechcą nabrać sił do pracy. Przypominamy codzienna Msza Św. jest, o godz. 18.00 – od 17.30 adoracja Najświetniejszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. W niedziele Msze Św. o godz.8.00; 11.00 i  19.30. W Jacni i Potoczku godz.9.30.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy Św. o godz.11.00 procesja eucharystyczna. Procesje przygotowują strażacy z Adamowa. Dziękujemy za zebrane ofiary, które przekazujemy dla WSD.

3. Dzisiejsza niedziela to 1 lipca- wieczorne uroczystości rozpoczynają główny odpust Diecezjalnego Sanktuarium. Jak co roku procesja różańcowa o godz.21.00 - na zakończenie procesji pasterka Maryjna w Kaplicy na Wodzie. Suma odpustowa 2 lipca o godz.12.00. 

4. We wtorek będziemy oddawali cześć Św. Tomaszowi Apostołowi.

5. W najbliższym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się o powołania. W piątek spowiedź od godz. 17.30 w kościele parafialnym. Nabożeństwo 9 pierwszych piątków miesiąca dla chorych w domach wznowimy od września.

6. W sobotę o 17.30 Nabożeństwo pierwszo sobotnie prowadzone przez KZR Hutki.

7. W Potoczku rozpoczęły się prace remontowe modlimy się o Boże błogosławieństwo dla tego przedsięwzięcia.

8. Zachęcamy do sięgania po tygodnik "Niedziela".

 

Zegar

Dzisiaj jest

czwartek,
19 lipca 2018

(200. dzień roku)

Święta

Czwartek, XV Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Pielgrzymka paraf.

Różaniec za dzieci

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
80932

Statystyki

stat4u

Prognoza Pogody