Menu

Wyszukiwanie

 

 Można posłuchać.

KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ

 

 

 

OGŁOSZENIA: 9 – 16 CZERWCA 2024

 

 W czwartek, 13 czerwca, przypada Nabożeństwo Fatimskie. Nabożeństwo to odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca, po mszy św. o godz. 11.00. Przejdziemy wokół kościoła, odmawiając różaniec i polecając intencje, o które prosiła Matka Boża.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Witolda Mikulskiego, Proboszcza parafii Dub. Zebrane ofiary na tacę przekażemy na rzecz ratowania zabytkowego kościoła w tejże parafii. Niedzielna zbiórka jest prowadzona w ramach tacy na budownictwo sakralne w naszej diecezji.

 

Ofiary na potrzeby parafii:

Jacnia – 100 zł

ul. Fiołkowa – 100 zł

 

 

 

OGŁOSZENIA: 2 – 9 CZERWCA 2024

 

 

1. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Paweł Marguła, kawaler z tutejszej parafii oraz Aneta Szeląg, panna z parafii Suchowola – zapowiedź II.

Kamil Lasota, kawaler z parafii Lipsko /n. Wisłą oraz Ewelina Pakuła, panna z tut. parafii – zapowiedź II.

2. W czwartek, 6 czerwca, przypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. o godz. 17.00 a następnie procesja wokół kościoła do czterech ołtarzy. Bardzo prosimy mieszkańców Adamowa, Potoczka, Jacni oraz Hutek o przygotowanie ołtarzy a dzieci komunijne i rocznicowe do sypania kwiatków.

3. W tym tygodniu także przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W I Piątek chorych będę odwiedzać od godz. 9.00. Od 13.00 spowiedź w DPS, o 14.00 Msza św. W kościele parafialnym spowiedź o godz. 17.30.

4. W piątek, 7 czerwca, przypada święto Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów.

5. W sobotę, 8 czerwca, czcimy Niepokalane Serce NMP.

 

 

 

 

 OGŁOSZENIA: 19 – 26 MAJA 2024

 

 

1. Bóg zapłać za ofiary na tacę, które przeznaczamy na cele inwestycyjne.

2. Jutro, 20 maja, obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. jak w niedzielę.

3. W czwartek, 23 maja, przeżywamy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to dzień szczególnej modlitwy naszej rodziny parafialnej za powołanych do kapłaństwa, o ich świętość i wytrwałość w kapłańskim posługiwaniu.

4. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi, które w tym roku obchodzą Rocznicę I Komunii św. Wydarzenie to będzie przeżywane w Uroczystość Bożego Ciała podczas głównej Mszy św. o godz. 10.00.

5. Także w sobotę w Katedrze w Zamościu o godz. 10.00 odbędą się święcenia prezbiteratu.

6. Za tydzień, w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

7. Za tydzień w niedzielę w kościołach naszej diecezji zbierane są ofiary na budownictwo sakralne. W naszej parafii ofiary na ten cel będą zbierane 16 czerwca. Przeznaczymy je jako pomoc w ratowaniu zabytkowego kościoła w Dubie. Przyjedzie do nas ksiądz proboszcz parafii Dub, Ks. Witold Mikulski, który będzie głosił kazania i zbierał będzie ofiary na ten cel.

8. Również za tydzień obchodzimy Dzień Matki.

 

Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne:

Jacnia – 100 zł

Potoczek – 50 zł

Hutki – 2x 100 zł

Podzamek – 1x 200 zł; 1 x 100 zł

    Na konto – Podzamek – 200 zł, Adamów – 200 zł, z Cieszyna – 300 zł

 

 

 

OGŁOSZENIA: 12 – 19 MAJA 2024

 

 

 

1. W poniedziałek o godz. 17.30 rozpocznie się Nabożeństwo Fatimskie. Od maja do października będziemy obchodzić to nabożeństwo.

2. We wtorek, 14 maja, święto Świętego Macieja Apostoła.

3. W czwartek, 16 maja, przypada święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski.

4. W sobotę o 17.30, na cmentarzu parafialnym w Krasnobrodzie, rozpocznie się modlitwa różańcowa za naszych zmarłych. Bezpośrednio po różańcu będzie celebrowana Msza św. w ich intencji.

5. Za tydzień w naszej parafii obchodzić będziemy uroczysty odpust ku czci Zesłania Ducha Świętego. Uroczysta suma odpustowa rozpocznie się o godz. 12.00. Taca inwestycyjna.

 

 

 

OGŁOSZENIA: 5 – 12 MAJA 2024

 

 

 

1. Od dzisiaj do soboty włącznie przeżywać będziemy w naszej parafii czas Misji Świętych. Misje prowadzą OO. Redemptoryści: O. Ireneusz Homoncik oraz O. Jerzy Krupa. Szczegółowy program został dostarczony każdej rodzinie, jest również dostępny na stronie internetowej naszej parafii.

2. Za tydzień w niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego ora I Komunię Świętą.


 

 

 

OGŁOSZENIA: 28 KWIETNIA – 5 MAJA 2024

 

 

1. Zapowiedzi: Bartłomiej Jaroni, kawaler z par. w Zawalowie oraz Agnieszka Kobel, panna z tutejszej parafii – zapowiedź II.

2. W środę rozpoczynamy maryjny miesiąc – maj. Codziennie będziemy gromadzić się na nabożeństwie majowym. Zachęcamy również do śpiewu litanii przy krzyżach i kapliczkach na terenie całej naszej parafii i w naszych domach.

3. We wtorek imieniny obchodzi Biskup naszej diecezji Marian Rojek.

4. W czwartek, 2 maja, obchodzimy Święto Flagi Rzeczypospolitej. Na znak patriotyzmu wywieśmy flagi przy naszych domach.

5. W piątek, 3 maja, przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki naszej ojczyzny. Msze św. jak w każdą niedzielę.

6. W tym tygodniu także przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W Piątek chorych będziemy odwiedzać od godz. 9.00. Od 13.00 spowiedź w DPS, o 14.00 Msza św. W kościele parafialnym spowiedź o godz. 17.30.

7. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej.

8. W przyszłą niedzielę, w naszej parafii, rozpoczynamy Misje Święte, prowadzić je będą OO. Redemptoryści: O. Ireneusz Homoncik oraz O. Jerzy Krupa. W tym dniu także przeżywać będziemy w      Potoczku, o godz.12.00, odpust ku czci św. Bpa Stanisława.

 

 

 

OGŁOSZENIA: 21 – 28 KWIETNIA 2024

 

 

1.  Zapowiedzi: Bartłomiej Jaroni, kawaler z par. w Zawalowie oraz Agnieszka Kobel, panna z tutejszej parafii – zapowiedź I.

2. W dzisiejszą niedzielę Dobrego Pasterza w Kościele obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

3. We wtorek, 23 kwietnia, obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

4. Natomiast w czwartek, 25 kwietnia, obchodzimy święto św. Marka Ewangelisty.

5. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej.

6. Bóg zapłać za ofiary na tacę, które przeznaczamy na cele inwestycyjne.

7. Zwracam się z prośbą do Rady Parafialnej o dostarczenie mieszkańcom naszej parafii programu Misji Świętych. Misje rozpoczynamy 5 maja, w niedzielę, a prowadzić będą OO. Redemptoryści: O. Ireneusz Homoncik    oraz O. Jerzy Krupa.

8. W niedzielę, 5 maja o godz. 12.00 w Potoczku, uroczyście obchodzić będziemy odpust ku czci św. Bpa Stanisława.

9Rozpoczynamy również w naszej parafii modlitwy o urodzaje:

27 IV – sobota godz. 15.00 – Potoczek

28 IV – niedziela godz. 15.00 – Adamów – od P. Szykulskich

1 V – środa godz. 15.00 – Jacnia

2 V – czwartek godz. 15.00 – Hutki

3 V – piątek godz. 15.00 – Grabnik

4 V – sobota godz. 11.00 – Podzamek od. ul. Wiśniowej

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA: 14 – 21 KWIETNIA 2024

 

 

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.

2. W przyszłą sobotę, spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii, o godz. 16.00.

3. Za tydzień III niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna.

 

 

 

OGŁOSZENIA: 7 – 14 KWIETNIA 2024

 

 

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna też Tydzień Miłosierdzia. Ofiary do puszek przeznaczamy na Fundusz Caritas.

2. Jutro, 8 kwietnia, obchodzimy przeniesioną z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

3. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej.

 

Zmarł + Tadeusz Kawa z Potoczka, w wieku 72 lat. Msza św. pogrzebowa  celebrowana będzie w kościele parafialnym pw. Zesłania Ducha Świętego w Krasnobrodzie, w czwartek 11 kwietnia 2024 r. ,  o godz.11.00. Początek modlitwy za zmarłego + Tadeusza o  godz. 10.00.

 

 

 

OGŁOSZENIA: 31 MARCA – 7 KWIETNIA 2024

 

 

 

1. Rozpoczynamy oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pańskiego. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Jutrzejsze ofiary na tacę przeznaczamy na KUL.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota Miesiąca. W I Piątek chorych będę odwiedzać od godz. 9.00. Od 13.00 spowiedź w DPS, o 14.30 Msza św. W kościele parafialnym spowiedź o godz. 17.30.

4. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej.

5. W najbliższą niedzielę 7 kwietnia obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna też Tydzień Miłosierdzia. Ofiary do puszek przeznaczamy na Fundusz Caritas.

6. Za tydzień, o godz. 12.00, odpust w Jacni ku czci Miłosierdzia Bożego.

7. Składam Bóg zapłać za pomoc i udział w wydarzeniach Niedzieli Palmowej i Triduum Paschalnego. Lektorom, ministrantom, młodzieży, P. Antoniemu, Strażakom, Legionowi Maryi, P. Organiście.

 

 

 

 

OGŁOSZENIA: 24 – 31 MARCA 2024

 

 

1. Dziś Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Obchodzimy obrzęd poświęcenia palm i procesję z palmami. To również Światowy Dzień Młodzieży.

2. We poniedziałek od godz. 9.00 będę spowiadać i udzielać Komunii św. osobom starszym i chorym w ich domach.

3. W tym tygodniu przeżywamy Triduum Paschalne. Zachęcamy do licznego, czynnego udziału w liturgii.

4. Wielki Czwartek – Pamiątka Ostatniej Wieczerzy – Uroczysta Msza św. o godz. 17.00.

5. Wielki Piątek – Pamiątka śmierci Chrystusa. W tym dniu nie sprawuje się Mszy św. Wszystkie osoby, które ukończyły 18. rok życia, a nie rozpoczęły 60., obowiązuje post ścisły (ilościowy i jakościowy). Pozostałe osoby obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. O godz. 17.00 Droga Krzyżowa, a ok. godz. 17.30 liturgia. Ofiary zbierane są przeznaczone na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej.

 

ADORACJA:

 

Wielki piątek– od 19.00 do 21.00 Podzamek

 

Wielka sobota

od 12.00 do 13.00 – Grabnik

od 13.00 do 14.00 – Hutki

od 14.00 do 15.00 – Jacnia

od 15.00 do 16.00 – Adamów

od 16.00 do 17.00 – Adamów przy szosie

od 17.00 do 18.00 – Kolonia Potoczek

od 18.00 do 19.00 – Potoczek

od 21.00 do 22.00 – ul. Wiśniowa oraz Legion Maryi

 

Wielka Sobota – Poświęcenie pokarmów:

8.00 – Podzamek

9.00 – Hutki

9.30 – Jacnia – kościół

9.45 – Jacnia k/Zalewu

        10.00 – Adamów

        10.15 – Potoczek

        12.00 – Podzamek

        12.15 – DPS

 

Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 19.00. Na Liturgię Światła należy przynieść paschaliki (świece).

 

Niedziela Zmartwychwstania – Rezurekcja o godz. 6.00; 8.00 Jacnia, 9.15 Potoczek,

 11.00 – Podzamek, 18.00 – Podzamek.

 

 

 OGŁOSZENIA: 17 – 24 MARCA 2024

 


1. Dziś III niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujące się do I Kom. św.. Taca inwestycyjna.

2. Od dziś Wielki Post nabiera charakteru pasyjnego. Zgodnie z polską tradycją od dziś zasłaniamy krzyże w kościele, które pozostaną zasłonięte do liturgii Wielkiego Piątku.

3. We wtorek 19 marca obchodzimy święto św. Józefa, Oblubieńca NMP.

4. W sobotę w naszej parafii będzie miał miejsce dzień spowiedzi, porządek Mszy św. jak w niedzielę, tylko zamiast Mszy św. o godz. 18.00 będzie o godz. 16.00.

5. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Odbędzie się obrzęd poświęcenia palm i procesja z palmami. To również Światowy Dzień Młodzieży.

6. Proszę zgłaszać osoby do spowiedzi i Komunii Wielkanocnej. Osoby te będę odwiedzać w wielki poniedziałek od godz. 9.00.

7. Bóg zapłać za ofiarę na obraz św. Józefa w wysokości 2 000 zł.

8.Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa:

KŻR z Jacni – 200 zł

Parafialne Róże Różańcowe – 400 zł

DPS – 50 zł

 

 

 

OGŁOSZENIA: 10 – 17 MARCA 20241. Dziś IV niedziela Wielkiego Postu, w Kościele obchodzona jako niedziela Laetare, Niedziela Radości. Symbolizują ją różowe szaty liturgiczne.

2. Za tydzień 17 marca III niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z Rodzicami i Dziećmi przygotowującymi się do I Kom. św.

3. Ofiary na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

4. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty:

     KŻR z Hutek – 320 zł; KŻR z Podzamku – 300 zł.


 

 

 

OGŁOSZENIA: 3 – 10 MARCA 2024

 

 

1. Zapowiedzi: Jakub Krasowski, kawaler oraz Klaudia Pałczyńska, panna – zapowiedź II.

2. Za tydzień IV niedziela Wielkiego Postu, w Kościele obchodzona jako niedziela Laetare, Niedziela Radości.

3. Pod chórem przy ławce jest puszka do której możemy składać ofiary jako wielkopostna jałmużna. Tegoroczną jałmużnę przeznaczamy jako wsparcie dla Hospicjum w Łabuńkach.

4. Proszę również o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Można je również składać do drugiej puszki pod chórem.

5. W tym roku w naszej parafii nie będzie rekolekcji wielkopostnych z racji Misji Św., będzie natomiast dzień spowiedzi, w sobotę 23 marca. Misje rozpoczną się w niedzielę 5 maja a zakończą w sobotę 11 maja. Szczegółowy plan zostanie dostarczony każdej rodzinie. Misje poprowadzą Ojcowie Redemptoryści.

 

W tym tygodniu odbył się pogrzeb + Tadeusza Winiarskiego. Polecajmy Go miłosierdziu Bożemu – wieczny odpoczynek…

 

 

 

OGŁOSZENIA: 25 LUTEGO – 3 MARCA 2024

 

 

Zapowiedzi przedślubne:

Jabub Krasowski  , kawaler oraz Klaudia Pałczyńska , panna  , zapowiedź I.

 

 1. Dziś w Kościele obchodzimy niedzielę Ad gentes. To dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami. Puszka na Krajowy Fundusz Misyjny.

2. W piątek 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy, Piątek i Sobota Miesiąca. W I Piątek miesiąca chorych będę odwiedzać od godz. 9.00. Od 13.00 spowiedź w DPS, o 14.30 Msza św. W kościele parafialnym spowiedź o godz. 17.30.

4. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie Rady Parafialnej oraz Prezesów OSP.

 

 W dniu wczorajszym miał miejsce pogrzeb + Marii Żurakowskiej – polecajmy Ją miłosierdziu Bożemu- wieczny odpoczynek…

 

 

 

OGŁOSZENIA: 18 – 25 LUTEGO 2024

 

1. Dziś III niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna.

2. Również dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie formacyjne dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3. Za tydzień II niedziela Wielkiego Postu, w Kościele obchodzona jako niedziela Ad gentes. To dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami. Puszka na Krajowy Fundusz Misyjny.

4.Za tydzień w niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie Rady Parafialnej oraz Prezesów OSP.

 

Zmarł + Tadeusz Winiarski z Jacni, w wieku 68 lat. Msza św. pogrzebowa  celebrowana będzie w kościele parafialnym pw. Zesłania Ducha Świętego w Krasnobrodzie, w poniedziałek , 26 lutego,  o godz.11.00. Początek modlitwy za zmarłego + Tadeusza o  godz. 10.00.

 

Zmarła + Maria Żurakowska z Podzamku w wieku 88 lat. Msza św. pogrzebowa  celebrowana będzie w kościele parafialnym pw. Zesłania Ducha Świętego w Krasnobrodzie, w sobotę , 24 lutego,  o godz.10.00. Początek modlitwy za zmarłą + Marię o godz. 9.00.

 

Zmarła + Stanisława Zawiślak z Hutek. Msza św. pogrzebowa celebrowana będzie przez Proboszcza naszej Parafii ks. Stanisława Błaszczuk w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie , we wtorek , 20 lutego 2024 r. Wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego P. Sawulskiego o godz. 14.30 . Msza pogrzebowa godz. 15.00.

 

 

 

 

OGŁOSZENIA: 11 – 18 LUTEGO 2024

 

 

1.Dziś taca na Wyższe Seminarium Duchowne.

2. Rozpoczynamy dziś Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Możemy podjąć abstynencję lub inne wyrzeczenia w intencji osób cierpiących wskutek uzależnień.

3. W tym tygodniu 14 lutego przypada Środa Popielcowa, która rozpoczyna 40-dniowy okres Wielkiego Postu, przygotowujący do Świąt Wielkanocnych. Wielki Post ma charakter chrzcielny i pokutny. W tym czasie modlimy się za przygotowujących się do sakramentu chrztu oraz dziękujemy za własny chrzest. Kościół zachęca do podejmowania wyrzeczeń i umartwień w duchu pobożności i miłości bliźniego.

4. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, ilościowy i jakościowy. Powstrzymanie od spożywania pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia. Do postu ilościowego zobowiązane są osoby pełnoletnie od 18 do 60 roku życia. Rodzice powinni zatroszczyć się o wprowadzanie ducha pokuty również u młodszych dzieci.

5. Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.

6. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o 17.30, a w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00 Gorzkie Żale. Za odprawienie Drogi Krzyżowej zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie formacyjne dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6, W sobotę o godz. 9.30 zbiórka ministrantów.

9. Za tydzień 18 lutego III niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna.

10. Za dwa tygodnie w niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie Rady Parafialnej..

 

 

 

 OGŁOSZENIA: 4 – 11 LUTEGO 2024

 

 

1. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 cotygodniowe spotkanie Legionu Maryi.

2. W niedzielę 11 lutego obchodzimy Święto Matki Bożej z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego.

3. Za tydzień 11 lutego taca na Wyższe Seminarium Duchowne.

4. Bóg zapłać wszystkim za pomoc w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej.

 

 

 

OGŁOSZENIA: 28 STYCZNIA – 4 LUTEGO 2024

 

1. W najbliższy piątek przypada Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. W polskiej tradycji zwane świętem MB Gromnicznej. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek dla sióstr klauzulowych.

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W I Piątek miesiąca chorych będę odwiedzać od godz. 9.00. Od 13.00 spowiedź w DPS, o 14.30. Msza św. W kościele parafialnym spowiedź o godz. 17.30.

3. Zwracam się z prośbą, aby w sobotę o godz. 9.00 pomóc w rozebraniu szopki i choinek.

 

Program wizyty duszpasterskiej2024 r.

.

29 I – poniedziałek – od godz. 9.00 – Hutki – Zadwór

29 I – poniedziałek – od godz. 17.00 – ul. Liliowa od P. Bucior do P. Roczkowskich

30 I – wtorek – od godz. 9.00 – Grabnik od P. Buczko do P. Hajdamaszek

31 I – środa – od godz. 9.00 – Grabnik od P. Galant

31 I – środa – od godz. 17.00 – ul. Wiśniowa od P. Skiba

1 II – czwartek – od godz. 9.00 – ul. Wiśniowa od P. Bucior do P. Cisek

         3 II – sobota – od godz. 9.00 – ul. Fiołkowa od P. Milczuk do P. Daleckich

 

 

 

 OGŁOSZENIA: 21 – 28 STYCZNIA 2024 


1. Dziś trzecia niedziela zwykła w roku kościelnym, z inicjatywy papieża Franciszka od 2020 r. obchodzona jako Niedziela słowa Bożego.

2. Z racji III niedzieli miesiąca w naszej parafii taca inwestycyjna.

 

Program wizyty duszpasterskiej 2024 r.

Planowana Wizyta Duszpasterska w najbliższy poniedziałek i wtorek przeniesiona

na następny poniedziałek i wtorek.

 

 

24 I – środa – od godz. 9.00 – Grabnik od P. Galant

24 I – środa – od godz. 17.00 – ul. Wiśniowa od P. Skiba

25 I – czwartek – od godz. 9.00 – ul. Wiśniowa od P. Bucior do P. Cisek

26 I – piątek – od godz. 17.00 – ul. Liliowa od P. Daleckich do P. Dąbrowskich

27 I – sobota – od godz. 9.00 – ul. Fiołkowa od P. Milczuk do P. Roczkowskich

 

29 I – poniedziałek – od godz. 9.00 – Hutki – Zadwór

30 I – poniedziałek – od godz. 17.00 – ul. Liliowa od P. Bucior do P. Roczkowskich

31 I – wtorek – od godz. 9.00 – Grabnik od P. Buczko do P. Hajdamaszek

 

 

 

OGŁOSZENIA: 14 – 21 STYCZNIA 2024

 

 

1. W najbliższy czwartek, 18 stycznia, będą odbierane elektroodpady.

 2. Za tydzień, po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie formacyjne dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

3. Także za tydzień III niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

4. W następną niedzielę, 21 stycznia, obchodzimy Dzień Babci, a w poniedziałek 22 stycznia Dzień Dziadka.

 

Program wizyty duszpasterskiej2024 r.

 

           15 I – poniedziałek – od godz. 9.00 – Jacnia – od P. Pliżgów do P. Gresztów

15 I – poniedziałek – od godz. 17.00 – od Zielnika do P. Zdybel

 

16 I – wtorek – od godz. 9.00 – Jacnia od P. Monastyrskich do P. Kania

 

17 I – środa – od godz. 9.00 – Jacnia – od P. P. Sołtys

17 I – środa – od godz. 17.00 – ul. Kalinowa od. P. Kawka do P. Turczyn

 

18 I – czwartek – od godz. 9.00 – Hutki – od Leśniczówki do Zadworu

 

19 I – piątek – od godz. 9.00 – Hutki – od P. Gielmuda do P. Droździel

19 I – piątek – od godz. 17.00 – ul. Jaśminowa od P. Kucaj do P. Leśniak

 

20 I – sobota – od godz. 9.00 – Hutki – od P. Jóźwiak od Kaczórek

 

W tym tygodniu do domu Ojca odeszła + Teresa Kolano z Potoczka – wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

 

 

 

 

OGŁOSZENIA: 7 – 14 STYCZNIA 2024  

 

1. Dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii okres Narodzenia Pańskiego.

Od jutra rozpoczyna się Okres Zwykły i będzie trwał do wtorku przed Środą Popielcową.

 

               Program wizyty duszpasterskiej 2024 r.

 

  8 I – poniedziałek – od godz. 9.00 – Adamów szosa główna od P. Zub do P. Gontarz

  9 I – wtorek – od godz. 9.00 – Adamów – od P. Kleban szosa główna – od 15.00 Blok 

10 I – środa – od 9.30 – Jacnia – od R. Sowińskich do P. Przytuła 

10 I – środa – od godz. 17.00 – od Belfontu, P. Grela do P. Żurakowskich

11 I – czwartek – od godz. 9.00 – Jacnia – od P. Pakuła do P. Gałka

12 I – piątek – od godz. 9.00 – Jacnia – od P. Łuszczaków do P. Potoczanin

12 I – piątek – od godz. 17.00 – ul. Sanatoryjna od P. Rajtaków do P. Gradziuk

13 I – sobota – od godz. 9.00 – Jacnia – od P. Kurysów do P. Pliżgów

 

 

 

 

OGŁOSZENIA: 31 GRUDNIA 2023 – 7 STYCZNIA 2024

 

 

1. Dzisiaj obchodzimy święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny.

2. W poniedziałek, 1 stycznia, Nowy Rok Pański 2024. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, głównej Patronki naszej Diecezji.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W I Piątek miesiąca chorych będzie odwiedzać Ks. Marek, od godz. 9.00. Od 13.00 spowiedź w DPS, o 14.30 Msza św. W kościele parafialnym spowiedź o godz. 17.30.

4.W sobotę obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Poświęcamy kredę i kadzidło. Taca przeznaczona na cele misyjne.

5. Za tydzień w niedzielę przed i w czasie Mszy św. będzie obecny z nami chór dziecięcy HARMONIA z Łukowej.

 

Program wizyty duszpasterskiej 2024 r

 

2 I – wtorek – od godz. 9.00 – Adamów – od P. Szykulskich do P. Pytlowskich (lewa strona)

3 I – środa – od godz. 9.00 – Adamów – od strony Bliżowa do P. Dybioch

4 I – czwartek – od godz. 9.00 – Adamów – od P. Ułaś do P. Mołdoch

5 I – piątek – od godz. 9.00 – Adamów – od Leśniczówki do P. Kozłowskich

8 I – poniedziałek – od godz. 9.00 – Adamów szosa główna od P. Zub do P. Gontarz

9 I – wtorek – od godz. 9.00 – Adamów – od P. Kleban szosa główna – od 15.00 Blok

         10 I – środa – od godz. 9.00 – Jacnia – od P. Pakuła do P. Gałka

         10 I – środa – od godz. 17.00 – od Belfontu, P. Grela do P. Żurakowskich

   11 I – czwartek – od godz. 9.00 – Jacnia – od P. Łuszczaków do P. Potoczanin

   12 I – piątek – od godz. 9.00 – Jacnia – od P. Kurysów do P. Pliżgów

   12 I – piątek – od godz. 17.00 – ul. Sanatoryjna od P. Rajtaków do P. Gradziuk

   13 I – sobota – od godz. 9.00 – Jacnia – od P. Pliżgów do P. Gresztów

         15 I – poniedziałek – od godz. 9.00 – Jacnia od P. Monastyrskich do P. Kania

         15 I – poniedziałek – od godz. 17.00 – od Zielnika do P. Zdybel

         16 I – wtorek – od godz. 9.00 – Jacnia – od P. P. Sołtys

         17 I – środa – od godz. 9.00 – Hutki – od Leśniczówki do Zadworu

         17 I – środa – od godz. 17.00 – ul. Kalinowa od. P. Kawka do P. Turczyn

   18 I – czwartek – od godz. 9.00 – Hutki – od P. Gielmuda do P. Droździel

   19 I – piątek – od godz. 9.00 – Hutki – od P. Jóźwiak od Kaczórek

   19 I – piątek – od godz. 17.00 – ul. Jaśminowa od P. Kucaj do P. Leśniak

   20 I – sobota – od godz. 9.00 – Hutki – Zadwór

         22 I – poniedziałek – od godz. 9.00 – Grabnik od P. P. Buczko do P. Hajdamaszek

         22 I – poniedziałek – od godz. 17.00 – ul. Liliowa od P. Bucior do P. Roczkowskich

         23 I – wtorek – od godz. 9.00 – Grabnik od P. Galant

         24 I – środa – od godz. 9.00 – ul. Wiśniowa od P. Bucior do P. Cisek

         24 I – środa – od godz. 17.00 – ul. Wiśniowa od P. Skiba

   25 I – czwartek – od godz. 17.00 – ul. Liliowa od P. Daleckich do P. Dąbrowskich

   26 I – piątek – od godz. 17.00 – ul. Liliowa od P. Milczuk

 

 

 

 

Retransmisje Mszy Świętych i Nabożeństw i innych wydarzeń kościelnych.

 
 
Retransmisja aktualnych Mszy Świętych.
zobacz  >>>>>>>>>>>>
 
Retransmisje  od 09.08.2020 r.
zobacz  >>>>>>>>>>>>
 
Retransmisje  od 06.12.2014 - 09.08.2020
 zobacz  >>>>>>>>>>>>

Prezentacje multimedialne od VI.2023 r.
 zobacz >>>>>>>>>>>>

Zegar

Dzisiaj jest

czwartek,
20 czerwca 2024

(172. dzień roku)

Święta

Czwartek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Pielgrzymka paraf.

Różaniec Rodziców za Dzieci

Statystyki

stat4u

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
205443

Prognoza Pogody